Zajímavé nebo užitečné odkazy    Někdy mám pocit, že neustále hledám nové informace. Občas se mi objeví stránka, která mě zaujme, proto se jí snažím dávat do oblíbených položek.


    Pokud ale právě nepracuji na svém počítači, tak některé odkazy mi byly najednou nedostupné, přece si jen člověk nemůže všechno pamatovat.

    Proto jsem se rozhodla si zakládat zajímavé odkazy na webových stránkách. Mohou být tak užitečné nejenom pro mne, ale i pro ostatní, kdo mé stránky navštíví.

Proč odkaz na Microsoft?

Když se vám něco na počítači nedaří, nadáváte hned na Microsoft, že to má blbě udělané? Myslím, že spousta lidí takto nadává, aniž by si uvědomila to, že bývá často chyba mezi židlí a klávesnicí.
Uznávám, že Microsoft má občas chybu, ale myslím si, že ne tolik, jak lidé na něj nadávají. Častěji je problém v tom, že lidé neumí, neznají a zbytečně se trápí nebo vztekají. Zkuste se také na to podívat trochu jinak a nové informace si třeba i vyhledat.

Radio Universum

Ráda poslouchám zajímavé rozhovory a dělám si vlastní názor. Myslím, že člověk má přemýšlet a nejen si nějaký názor nechat vnutit.
Proto asi ráda chodím právě na tyto stránky: Radio Univerzum, kde si na hodně věcí můžete začít tvořit vlastní názor.Stránky na odpočinek

Někdy, když jsem už z práce na počítači unavená, tak se ráda podívám na setver s tarotem a addělskými kartami http://karty.atarot.cz/.
Člověk na chvíli na všechno zapomene a hned se cítí lépe.