Webové stránky


  • Občas vytvářím i webové stránky nebo případně pomáhám z jejich editací.
  • Pokud tvořím stránku úplně sama, pak je vytvářém přímo v jazyce HTML nebo využívám redakční systém (CMS). Závisí na tom, co člověk od stránek požaduje.
  • Pro některé stránky také využívám redakční systém Quick.Cms, ve kterém se mohou už udělat složitější stránky, u kterých si může uživatel po přihlášení snadno doplňovat a upravovat jejich obsah.
  • Jestliže tvořím internetový obchod - eshop, pak využívám QuickCart.
  • Přiznám se, že v minulosti jsem také používala rámy, proto některé starší stránky, které nebyly předělány, jsou takto ještě vytvořeny. Nyní již využívám kaskádové styly nebo využívám již hotové šablony, které mají určitou strukturu pomocí kaskádových stylů danou.
  • Barvy a obrázky jsou na stránkách ve většině případů podle přání zákazníka.

Hight Edition

Stránky taneční skupiny, které jsou rozděleny na dvě části - Battle team a Kurzy. Tyto dvě části jsou pak založeny samostatně na redakčním systému Quick.Cms ve free verzi. Díky tomu si již členové taneční skupiny mohou sami upravovat jejich obsah bez znalosti jazyka HTML.
Stránky jsou na adrese
http://www.highedition.com.

E-shop jen tak

Jedná se o vlastní eshop, na kterém jsem se mnohá nastavení učila, aby vše fungovalo správně. Také jsem si vyzkoušela, jak fungují u eshopu různé šablony a jak obněnit grafiku.
Stránky jsou na adrese
http://eshop.m-skoleni.cz

Virtuální ašram - cesta meditace

Celé stránky jsou založeny na redakčním systému Quick.Cms ve free verzi. Jedná se o redakční systém, ve kterém si pak mohou uživatelé upravovat vlastní obsah.
Stránky jsou na adrese
http://www.cestameditace.cz

Maria centrum (nefunkční)

Stránky jsou vytvořené přímo v jazyce HTML za pomocí kaskádových stylů.

Akvamarín (nefunkční)

Jedny z původních stránek, které jsou ještě vytvořeny v jazyce HTML za pomoci rámů.

Podzemí Brna (staré stránky)

Stránky, které byly udělány přímo v jazyce HTML s využitím kaskádových stylů.
Dnes už jsou v jiné podobě na redakčním systému.

Vojkovice (staré stránky)

Stránky, které byly udělány přímo v jazyce HTML s využitím kaskádových stylů.
Dnes už jsou v jiné podobě na redakčním systému.

B&B Norway

Celé stránky jsou založeny na redakčním systému Quick.Cms ve free verzi. Jedná se o redakční systém, ve kterém si pak mohou uživatelé upravovat vlastní obsah. Některé prvky byly dodělány klasicky kódem HTML nebo PHP.
Stránky jsou na adrese
http://www.bbnorway.com

Nabídka obytných stanů

Stránky jsou založeny na redakčním systému Quick.Cms ve free verzi. Jedná se o redakční systém, ve kterém si pak může uživatel upravovat vlastní obsah. Jen stránka fotogalerie je dodělána na základě kódu jazyka HTML.
Stránky jsou na adrese
http://www.yurt.no/

Ambiose design

Stránky jsou založeny na HTML jazyce a na redakčním systému Quick.Cms ve free verzi. V části HTML stránek si tedy nemůže uživatel bez znalosti kódu upravovat stránky, v části redakčního systému si pak uživatel může vlastní obsah upravovat.
Stránky jsou na adrese
http://www.ambiose.no/

E-shop studia Slunce (zrušeno)

Tento eshop je také založený na systému QuickCart, na jeho free verzi. Nejsou zde možnosti pro změny velikosti nebo barvy u dané položky, proto se daná položka musí pro jinou barvu zadávat opakovaně.

Publikace v Mypage (zrušeno)

Stránky s mými články založené na redakčním systému Mypage. Byla využita jednoduchí šablona, kterou jsem graficky a barevně doupravila.

Laminátové bazény (nefunkční)

Tyto stránky jsou dělané klasicky v HTML kódu za pomocí kaskádových stylů. Díky tomu mohou obsahovat i fotogalerii pro snadnější prohlížení fotek.

Jízda na koni (staré stránky)

Stránky, které byly udělány přímo v jazyce HTML s využitím kaskádových stylů. Dnes už jsou v jiné podobě na redakčním systému.

E-shop nábytku (staré stránky)

Uvedený e-shop je založený na placené verzi systému QuickCart. Proto je u dané položky vždy možnost zadání velikosti i barevné kombinace. Tím je zadávání zboží do systému jednodušší.
E-shop dnes už nefunguje.